☰ Меню
Мова

Виробник растрових світильників

Якісні світлодіодні пристрої

виробник растрових світильниківНауково-виробниче підприємство «ВТН» - надійний та перевірений виробник світлодіодних світильників на території України та поза її межами (Молдова, Білорусь, Болгарія та ін.). Світлодіодні освітлювальні пристрої компанії мають усі переваги світлодіодного освітлення перед растровими світильниками та ряд власних переваг. Підприємство «ВТН» є однією з небагатьох компаній-виробників, які виготовляють світлодіодні світильники із власним повним циклом виробництва, що включає як лиття деталей із пластмас на сучасних термопластавтоматах Arburg, штампування якісного металевого корпусу, так і монтаж світлодіодів, виготовлення електронних драйверів на автоматичних лініях Philips та Mirae з повним тестуванням всієї готової продукції та безпосереднім контролем на всіх етапах виробництва. Це дозволяє забезпечити оперативне відпрацювання питань якості та зворотнього зв’язку від споживачів і при потребі виготовити продукцію із врахуванням індивідуальних вимог замовника.

Гарантія якості

Система менеджменту якості підприємства при розробці і виробництві виробів електронної техніки та освітлювального обладнання сертифікована на відповідність вимогам найновішої версії Міжнародного стандарту ISO 9001:2015. Світлодіодні світильники виробництва «ВТН» відповідають вимогам усіх необхідних регламентів для роботи в Україні та Євросоюзі. Гарантійний термін експлуатації на всі моделі світильників — 5 років з дати виробництва.

Щороку підприємство бере активну участь у регіональних та міжнародних виставках своєї галузі та відзначено відповідними дипломами. «ВТН» неодноразово ставало переможцем всеукраїнських та регіональних конкурсів («Лідери ХХI сторіччя», «100 кращих товарів України», «Бізнес-еліта Поділля» тощо).

Вибір правильного світлодіодного освітлення з використанням найкращої продукції лише перевіреного та надійного виробника – гарантія досягнення найвищого результату в питанні якості та енергоефективності як для споживача, так і для власника успішного бізнесу.

Дивіться також: промислове освітленняосвітлення промислових підприємствосвітлення виробничих приміщень