☰ Меню
Мова

Освітлювальні прилади для виробничих приміщень

світильники для виробничих приміщень

При організації системи освітлення в приміщеннях з великою площею промислового призначення часто виникає багато проблем і запитань. Освітлення виробничих приміщень вимагає значних витрат на установку, обслуговування та експлуатацію. Світлодіодні світильники сприяють значному скороченню витрат на освітлення приміщень. Лед світильники є економічно вигідними. При забезпеченні належного рівня освітлення в приміщенні, вони витрачають мінімальну кількість електроенергії, у порівнянні з іншими джерелами світла. Це суттєво зменшить витрати на оплату комунальних послуг.

У нас на сайті представлено широкий асортимент таких світильників, які дозволяють реалізувати будь-які варіанти та сценарії освітлення. Світлодіодні світильники не потребують поточного обслуговування чи заміни деталей. Драйвер власної розробки та власного виробництва дозволяє виготовити світильник з максимальною ефективністю. Для споживача є можливість вибору бажаної колірної температури, типу розсіювача, світлового потоку тощо.  В роботі лед світильники також досить практичні. Вони швидко вмикаються і вимикаються, дають рівномірний потік світла та мають низький рівень пульсацій світлового потоку. Крім того високий індекс CRI забезпечує максимально близьку до природної передачу кольору, що може бути особливо актуальним для певних виробничих приміщень.

LED світильники є безпечними, не випромінюють ультрафіолету та не містять шкідливих речовин. Таке промислове освітлення буде не лише енергоефективним, але і надійним, безпечним, якісним та комфортним в користуванні.

Різноманіття освітлювальних приладів для виробництва

Наше науково-виробничоме підприємство виготовляє світлодіодні світильники з використанням лише якісних комплектуючих перевірених світових виробників та із власним повним циклом виробництва. Для реалізації різних варіантів виробничого освітлення ми пропонуємо світильники підвісні, вбудовані та стельові з різною потужністю, кількістю світлодіодів, колірною температурою, кріпленнями, типом розсіювача, розміром корпусу, різними моделями драйверів. Обираючи cвітильники нашої компанії замовник може бути впевнений у високій якості, надійності та відповідності продукції усім заявленим параметрам та характеристикам.

Дивіться також: виробник растрових світильниківпромислове освітленняофісне освітлення