☰ Меню
Мова

Освітлення промислових будівель

Яким має бути освітлення промислових будівель

освітлення промислових будівельПромислове освітлення відрізняється від інших видів освітлювальних приладів значною кількістю вимог. В повній мірі таким вимогам відповідають LED світильники. Наше підприємство виготовляє такі світильники із власним повним циклом виробництва, яке включає як лиття деталей із пластмас на сучасних термопластавтоматах Arburg, штампування якісного металевого корпусу, так і монтаж світлодіодів, виготовлення електронних драйверів на автоматичних лініях Philips та Mirae  з повним тестуванням всієї готової продукції. 25-річний досвід компанії «ВТН» на ринку виробів автомобільної електроніки став надійним фундаментом для виробництва світлодіодних світильників. Ми вміємо виробляти та знаємо, яким має бути світлодіодне освітлювальне обладнання, а саме:

 1. Енергоефективним.

  Освітлення промислових будівель повинно бути економічно вигідним.

  Однією з переваг світлодіодної продукції нашого виробництва є економія електроенергії 60% порівняно з люмінесцентними лампами. Світильники також не потребують поточного обслуговування і заміни деталей протягом експлуатації.

 2. Якісним та надійним.

  Ми використовуємо комплектуючі тільки перевірених світових виробників. Повний цикл виробництва та контроль якості на всіх його етапах гарантують високу якість наших LED-світильників. Гарантія на весь модельний ряд світлодіодної продукції – 5 років з дати виробництва.

 3. Варіативним.освітлення промислових підприємств

  Ми виготовляємо підвісні світильники, вбудовані та стельові, з різною потужністю, кількістю світлодіодів, колірною температурою, кріпленнями, типом розсіювача, розміром корпусу, різними моделями драйверів.

 4. Безпечним.

  Наша продукція є безпечною для людей та довкілля. Світильники не містять ультрафіолетової складової, не виділяють шкідливих речовин при експлуатації та не потребують спеціальної утилізації.

 5. Сертифікованим.

  Світлодіодні світильники нашого виробництва відповідають вимогам усіх необхідних регламентів для роботи в Україні та Євросоюзі. Система менеджменту якості підприємства сертифікована на відповідність вимогам найновішої версії Міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Кожен наш клієнт може бути впевненим, що освітлення промислових підприємств за допомогою наших світильників буде гарантовано вигідним, надійним та якісним.

Дивіться також: виробник растрових світильниківосвітлення виробничих приміщеньпромислове освітлення