☰ Меню
Мова

Офісне освітлення

Економічно вигідне офісне освітлення

офісне освітленняСвітлодіодне офісне освітлення - це вдалий вибір для організації освітлювальної системи приміщень з великою площею. Світлодіодні світильники вигідно використовувати для освітлення промислових і виробничих об’єктів: торгівельно-розважальних центрів, державних установ, демонстраційних та виставкових зал, складів, заводів, фабрик, цехів та СТО. В будь-якому варіанті освітлення за допомогою лед пристроїв буде економічно вигідним.

Освітлення офісне повинно відповідати певним параметрам та ряду вимог до освітлювальних приладів. Світлодіодні світильники ТОВ «ВТН» відповідають усім необхідним вимогам по функціональним та технічним характеристикам. При максимальній потужності дані світильники значно економніше споживають електроенергію у порівнянні з іншими освітлювальними приладами, що у свою чергу зменшує витрати на оплату комунальних послуг. Зменшення витрат на освітлення стає помітним вже з першого місяця користування. Особливо відчутною економія електроенергії спостерігається при освітленні великих площ. Крім того, світильник компанії «ВТН» не потребує поточної заміни деталей та обслуговування. Проте така ефективність можлива при правильному підборі світильника. Слід враховувати, що багато моделей світлодіодних світильників відрізняється за такими характеристиками, як: потужність, кількість встановлених світлодіодів, спосіб кріплення, модель драйвера, матеріал корпусу та кріплення, вид скла, колірна температура, напрямок і яскравість потоку світла. Підібравши вдалу модель, ви зможете реалізувати варіанти найбільш економічно вигідної освітлювальної системи, а також зекономити на обслуговуванні.

Світлодіодні прилади від виробника

Ми пропонуємо якісні, надійні, безпечні та довговічні світлодіодні світильники для використання всередині приміщень. Наше підприємство виробляє ЛЕД світильники із власним повним циклом виробництва з використанням новітніх технологій, сучасних методів та комплектуючих деталей від перевірених, відомих і надійних світових виробників. Тому світлодіодні світильники виробництва «ВТН» відповідають усім заявленим характеристикам і кожен замовник може бути впевнений, що всю продукцію виготовляють тут у відповідності до правила: «Зроблено з повагою до Вас!».

Дивіться також: виробник растрових світильниківпромислове освітленняосвітлення промислових підприємствосвітлення виробничих приміщень