☰ Меню
Мова

Опис серій світильників

 
    Для реалізації проектних рішень підприємство «ВТН» впроваджує розробки світлодіодних світильників із поділом на наступні типи:
 
А – Світильники загального використання. Даний тип виробів є найпоширенішим. Популярні моделі типу «А» постійно підтримуються на складі та у виробництві для можливості оперативного відвантаження клієнтам.
 
B – Світильники з підвищеним ступенем захисту. Моделі цього типу мають захист від бризок води та пилу. Вони можуть використовуватись у вологих приміщеннях, на складах та відкритих терасах. Моделі типу «В» доступні для замовлення зі строком виготовлення 14 робочих днів.
 
C –Світильники з регулюванням потужності 50-100% безпосередньо на драйвері. Дана функція потрібна для коригування освітленості робочих поверхонь без зміни кількості світильників, наприклад, при зміні інтер’єру (заміні світлих меблів на темні, або зміні кольору стін чи покриття).
Моделі цієї серії можуть виготовлятись із інтерфейсом керування яскравістю згідно ТЗ замовника.
 
D – Світильники з функціями керування яскравістю та колірною температурою. На базі світильників даного типу можна легко обладнати приміщення, які будуть створювати найбільш комфортні умови роботи, забезпечувати виконання сценаріїв економії електроенергії та підтримки освітленості. Моделі типу «D» виготовляються із підтримкою інтерфейсу DALI.
 
E – Світильники серії «Е» виготовляються з використанням світлодіодів виробництва Самсунг (а не Осрам, як всі інші серії). Дана серія має нижчу енергоефективність (125-130лм/Вт, а не 140лм/Вт, як інші серії), і значно нижчу ціну. Серія «Е» рекомендована для економії на капітальних затратах (окупність в короткотерміновій перспективі). Економічно обгрунтоване використання також в зонах, де час використання складає менше 8 год на добу. 
Для інформації: стандартні LED-панелі мають ефективність 70-80лм/Вт.
 
K – Світильники з адаптивним світловим потоком. Світильники цієї серії контролюють освітленість в зоні своєї діаграми направленості та автоматично регулюють власний світловий потік та споживану потужність відповідно до надлишкової фонової освітленості сторонніми джерелами світла. Функція регулювання є автономною для кожного світильника.
 
O – Світильники серії «O» підтримують керування рівнем світлового потоку по інтерфейсу управління 0-10 В. Керування здійснюється за допомогою 2-х додаткових провідників, які можуть бути підключені до декількох світильників одночасно. Для використання інтерфейсу 0-10 В достатньо встановлення відповідного регулятора, або потенціометра. При відсутності управляючого сигналу світильник працює на номінальній яскравості.
 
P – Cвітильники аварійного (резервного) освітлення. Моделі цього типу мають вбудовану акумуляторну батарею, завдяки якій при зникненні напруги 220 В продовжує працювати від власного джерела струму. Після відновлення електропостачання світильник автоматично заряджає акумуляторну батарею та підтримує її рівень заряду без будь-якого технічного обслуговування чи нагляду.
 
– S-Class. Світильники в дизайні LED панелі. Моделі цієї серії забезпечують гомогенність яскравості розсіювача, що для багатьох замовників є необхідною дизайнерською вимогою. Даний тип світильників має на 20-30% вищу ефективність, ніж більшість популярних LED панелей на ринку.
 
– Світильники з високим ступенем захисту. Підходять для приміщень з підвищеними вимогами до проникнення твердих частин та рідин. Захист усіх компонентів світильника та світлодіодів забезпечується навіть при короткочасному повному зануренні під воду.
 
Для отримання повної інформації щодо конкретного типу світильників, або замовлення виготовлення партії світильників Ви можете надіслати запит зручним для Вас способом.