☰ Меню
Мова

Нові проекти підприємства

 
    Для реалізації проектних рішень підприємство «ВТН» впроваджує розробки світлодіодних світильників із поділом на наступні типи:
 
А – Світильники загального використання. Даний тип виробів є найпоширенішим. Популярні моделі типу «А» постійно підтримуються на складі та у виробництві для можливості оперативного відвантаження клієнтам.
 
В – Світильники із підвищеним ступенем захисту. Моделі цього типу мають захист від бризок води та пилу. Вони можуть використовуватись у вологих приміщеннях, на складах та відкритих терасах. Моделі типу «В» доступні для замовлення зі строком виготовлення 14 робочих днів.
 
С – Світильники із функцією компенсації деградації світлодіодів у часі. Світильники цієї серії враховують відпрацьований час світильника від моменту виготовлення та коригують значення світлового потоку.
 
D – Світильники із функціями керування яскравістю та колірною температурою. На базі світильників даного типу можна легко обладнати приміщення, які будуть створювати найбільш комфортні умови роботи, забезпечувати виконання сценаріїв економії електроенергії та підтримки освітленості. Моделі типу «D» виготовляються із підтримкою інтерфейсу DALI.
 
Е – Світильники типу «Еко». Моделі даного типу мають полегшену конструкцію та, відповідно, меншу вартість і вагу. Дані особливості дозволяють оптимально використати ресурси при освітленні великих площ. Окрім заощаджень на вартості світильника власник може використати легшу і дешевшу конструкцію підвісів, або меншу кількість точок кріплення стелі типу Армстронг чи Грильятто.
 
K – Світильники, що розробляються для енергосервісних компаній і підприємств, які надають послуги з організації та обслуговування освітлення територій. Особливістю даного типу світильників є функція контролю відпрацьованого часу з можливістю програмного блокування роботи.
 
Р – Cвітильники резервного освітлення. Моделі мають функцію переходу на зменшену потужність роботи при зниканні напруги 220В та при наявності в лінії постійної напруги 50В від резервного блока живлення. Також окремі моделі мають вбудований акумулятор і продовжують працювати від власного джерела струму на зменшеній потужності при зниканні напруги 220В. 
 
Для отримання повної інформації щодо конкретного типу світильників, або замовлення виготовлення партії світильників Ви можете надіслати запит зручним для Вас способом.