☰ Меню
Мова

Посібник "Правильне світло в кожну школу"

Посібник присвячений питанню правильного штучного освітлення, насамперед з використанням світлодіодних освітлювальних приладів, в загальноосвітніх навчальних закладах. Актуальність даного питання зумовлюють зростаючі темпи питань енергозбереження й оптимізації витрат з одного боку, та прямий вплив освітлення на рівень успішності й здоров’я дітей з іншого боку. Крім того в Україні поки не існує розгорнутих та чітко регламентованих норм та правил застосування світлодіодних джерел світла.

В посібнику розкрито принципові фактори, які необхідно враховувати для правильного проектування або реконструкції системи освітлення шкільних приміщень з використанням світлодіодних освітлювальних приладів. Всю інформацію підкріплено відповідними витягами з нормативних документів, результатами досліджень, порівняльними графіками осцилограм та спектральних характеристик різних видів освітлення.

*
Даний посібник або його частини захищені законом про авторські права і можуть тиражуватись або розповсюджуватись тільки з посиланням на джерело.