☰ Меню
Мова

Запитання - Відповідь

Поставити запитання
Поставити запитання
Фото-CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.

Вертикальні вкладки

Выводить без даты
Віктор
01 жовтня, 05:47
Скільки світильників потрібно для приміщення розміром 4х8м?
Інженер ВТН

    Спочатку потрібно визначитись, яку освітленість Ви хочете отримати. Для кожного типу приміщення існують норми на рівень освітленості (в люксах). При комплексному підході проводиться розрахунок за допомогою спеціальної програми, яка враховує багато факторів (розміри приміщення, розташування меблів, колір стін, висота стелі, наявність та розміри вікон та ін.).  Характеристики наших світильників для програм розрахунку є доступними на сайті.

Можливий спрощений підхід – у приміщенні повісити лампочки розжарювання на 100 Вт в кількості, яка задовольнить Вас як  споживача. А потім перерахувати потрібну кількість світильників по світловому потоку з приблизного розрахунку, що 1 лампочка 100 Вт має світловий потік близько 1200 люмен.

Для великих замовлень можлива послуга оцінки та розрахунку кількості світильників. В такому випадку кваліфікований інженер прибуде на об’єкт, проведе заміри та протягом двох робочих днів надасть Вам відповідну інформацію.

Выводить без даты
Андрій
01 жовтня, 12:11
Стандартний розмір квадрату стелі Армстронг — 600x600мм. Крім стандартного світильника 600х600мм у Вашому асортименті дуже багато світильників розміром 300x600мм. В чому виграш використання таких світильників?
Менеджер ВТН

Світильники А36 розміром 300x600мм та А66 розміром 600*600 з однаковими потужністю та склом мають також однаковий світловий потік. Використання світильника меншого розміру економить близько 25% тільки за рахунок розміру, оскільки матеріал корпусу та розсіювач (полікарбонат) — дорогі матеріали.

Выводить без даты
Олександр
02 жовтня, 15:42
Де я можу придбати Ваш світильник?
Менеджер ВТН

    Ви можете замовити світильники на сайті,­ або зателефонувавши до нашого менеджера. Наші контакти Ви можете знайти на цій сторінці. При замовленні світильників в кількості менше 20 штук, Ваше замовлення буде перенаправлене на офіційного дилера.

Рекомендації щодо вибору типу світильника
Рекомендована послідовність вибору типу світильників
 
1. Розмір та конструкція:
— Для закріплення до стелі або стіни – стельовий варіант 300*600;
— Для закріплення на підвісах (приміром: в супермаркетах - освітлення великої зали довгими рядами світильників) – підвісний варіант 300*600;
— Для монтажу в стелі типу Армстронг. В цьому випадку є такі варіанти:
Перший: 300*600 (дешевший, при монтажі потребує додаткових полосок Армстронг-плит та Т-профілю);
Другий: 600*600 – (повний розмір гнізда, простий в установці, проте дорожчий на 150-200 гривень за екземпляр при еквівалентному потокові світла)
 
2. Колірна температура:
— Робочі приміщення, офіси, склади, коридори - 5000К;
— Навчальні заклади, жилі приміщення (зони не для сну) - 4000К;
— Дитячі садки, жилі приміщення (зони для відпочинку та сну) - 3500К.
 
3. Коефіцієнт потужності:
— Для закупівель державними установами (за бюджетні кошти) – моделі із коефіцієнтом потужності більше 0.9;
— При відсутності попередньої вимоги високого коефіцієнту потужності можливим є вибір моделі із ненормованим коефіцієнтом потужності (в цих моделях дещо вищий ККД).
 
4. Потужність світильників:
— Для еквівалентної заміни стандартних люмінесцентних світильників із 4-ма трубками по 18Вт використовуються моделі потужністю 32Вт;
— Для великих приміщень з високими стелями є можливість використати світильники більшої потужності (48Вт). Таким чином закуповується менша кількість світильників і витрачається менше коштів на отримання потрібного сумарного світлового потоку;
— Для чергового освітлення великих площ із малою відвідуваністю, а також для невеликих кімнат використовуються світильники із потужністю 16Вт.
 
5. Пульсації світла. Різні модифікації світильників «ВТН» мають пульсації:
— Менше 1%;
— Менше 5%;
— Менше 10%.
Реально для більшості варіантів використання підходить навіть 20%. Для механічних участків та комп’ютерних залів вимагається не більше 10%, і тільки для деяких спеціальних приміщень (кіно/відеозйомка, зали зі спеціальною обчислювальною технікою) вимагається не більше 5%. Для інформації та порівняння: рівень пульсації широковживаних у даний час люмінесцентних ламп зі стартерами – більше 40% (деякі моделі – більше 60%!).
 
6. Вид розсіювача світла:
— Для приміщень з комп’ютерами та для приміщень з високими стелями рекомендовані світильники зі звуженим потоком;
— Для коридорів, приймалень, нарадчих кімнат рекомендовані світильники з розширеним потоком;
— Для картинних галерей, художніх майстерень, зон відпочинку рекомендоване матове скло.